FESTA DO DEPORTE 2019.

PODIUM  BÁDMINTON CADETE FEMININO: 1.iRIA OUTOMURO 2.IRIA AÑEL 3.AINHOA GZLEZ

PODIM BÁDMINTON CADETE MASCULINO:1.RUBÉN QUINTAS 2.PABLO PAZ 3. DAMIÁN CUQUEJO

CAMPEONAS RUGBY-CINTA CADETE : 4º ESO C

 

CAMPEONES FÚTBOL-SALA CADETE: 4º ESO C

 

PODIUM BÁDMINTON INFANTIL FEMENINO : 1.LAURA DASILVA 2.LAURA CARBALLO 3.LAURA RGUEZ

 

PODIUM BÁDMINTON INFANTIL MASCULINO: 1.ANDRÉ DMGUEZ 2.PABLO DMGUEZ 3.JOSE BLANCO

CAMPEONAS RUGBY-CINTA INFANTIL: 2º ESO A

CAMPEONES FÚTBOL SALA INFANTIL : 2º ESO D

 

 

FESTA DO DEPORTE 2018

REPORTAXE FOTOGRÁFICO(CLARA BARREIROS)

PODIUM TENIS DE MESA(1.ANTÓN,2.BRAIS,3.CRISTIAN)

PODIUM BÁDMINTON(1.SERGIO,2.IAGO,3.IVÁN)

PODIUM RUGBY-CINTA(1º ESO A)

CAMPEÓN FÚTBOL SALA 1º ESO C

CAMPEÓN F.SALA 3º ESO C

 

 

 

 

FESTA DO DEPORTE.2018

FESTA DO DEPORTE 2017.CAMPIÓNS

TENIS DE MESA:1.SERGIO 2.HUGO 3.DIEGO

BÁDMINTON CADETE MASCULINO:1.SERGIO 2.IAGO 3.IVAN

BÁDMINTON CADETE FEMININO:1.CARMEN 2.ANDREA 3.BEA

BÁDMINTON INFANTIL MASCULINO:1.PABLO 2.JORGE 3.RUBÉN

BÁDMINTON INFANTIL FEMININO:1.IRIA 2.LAURA 3.MARIA

RUGBY CINTA:1º ESO B

FÚTBOL SALA : 3º ESO A

FÚTBOL SALA:2º ESO C

FESTA DO DEPORTE 2015

2015-06-19 10.53.36 (1)

TENIS DE MESA

CAMPEÓN:Fran Salgado

SUBCAMPEÓN: Pablo González

alvaro

BÁDMINTON

CAMPEÓN:Álvaro Robles

SUBCAMPEÓN:Miguel Bascoy

IMG-20150621-WA0003

HABILIDADES BALONCESTO

CAMPEÓN:Adriel Méndez

SUBCAMPEÓN:David Gavilanes

IMG-20150619-WA0003

RUGBY – CINTA

CAMPEÓN:1º ESO A

SUBCAMPEÓN:1º ESO C

IMG-20150619-WA0004

FÚTBOL – SALA

CAMPEÓN:3º ESO B

SUBCAMPEÓN:1º ESO C

 

FESTA DO DEPORTE 2015

FESTA DO DEPORTE 2013-2014.CADRO DE HONOR

TENIS DE MESA

TENIS DE MESA

CAMPEÓN:FRAN SALGADO

SUBCAMPEÓN:ANTONIO IGLESIAS

BÁDMINTON

BÁDMINTON

CAMPEÓN:DAVID MARTÍNEZ

SUBCAMPEÓN:IGNACIO GONZALEZ

TRIPLES

CONCURSO TRIPLES

CAMPEÓN:JOSE MANUEL

SUBCAMPEÓN:GABRIEL

3º:RUBÉN

HABILIDADES

CONCURSO HABILIDADES

CAMPEÓN:VICTOR LOPEZ

SUBCAMPEÓN:BRAIS GERPE

3.3 1º CICLO

TRES POR TRES.1º CICLO

CAMPEÓN:2º ESO C

SUBCAMPEÓN:1º ESO A

3.3 FEMENINO

TRES POR TRES 1º CICLO

CAMPEÓN:2º ESO A

SUBCAMPEÓN:1º ESO A

3.3 2º CICLO (2)

TRES POR TRES 2º CICLO

CAMPEÓN:4º ESO A

SUBCAMPEÓN:4º ESO B

FUTBOL SALA

FÚTBOL SALA

CAMPEÓN:1º BACHARELATO G

SUBCAMPEÓN 1º BACHARELATO D